Фото - новина Весела Корівка влаштувала справжнє КОРОВОКЕ на Хіт ФМ!

Весела Корівка влаштувала справжнє КОРОВОКЕ на Хіт ФМ!

3 Червня 2016

Це був найвеселіший сімейний проект, але почнемо із самого початку! Традиційно на травневі свята випадає чимало днів. Це чудовий привід відправитись усією сім’єю у мандрівку.

Весела Корівка збирає сім’ї за перекусом, і навіть в дорозі, а також дарує радість спілкування, єднає сім’ї. У цьому році ми вирішили побачити, як саме сім’ї весело мандрують і запропонували прислати відео співочих веселощів на сайт ХІТ ФМ. А назвали ми це КОРОВОКЕ!

Разом із радіопідтримкою запальні співи КОРОВОКЕ почули та побачили чимало людей. Різні ХІТ’и, різні люди, компанії, сім’ї звучали голосно та весело у прямому ефірі провідної радіостанції.

Переможці, сім’я із Києва отримали подарунки для наступних своїх мандрівок: 10 кілограмів смачнючого сиру та дизайнерську подушку-корівку для зручності у дорозі. Ще три переможці (із Черкас, Хмельницького та Києва )отримали по 5 кілограмів сиру та неймовірні враження, як від участі, так і від перемоги з таким крутим сирним заохоченням.

Найяскравіше відео переможців КОРОВОКЕ, де вся сім’я це один неймовірний оркестр тепер можна передивитись на офіційній сторінці Веселої Корівки у FACEBOOK.

І це лише початок веселих активностей, адже подарунки від Веселої Корівки не закінчуються!
Тепер з допомогою найсімейнішого бренду сирів можна визначити: яка мандрівка Україною підходить саме вашій сім’ї мандрівників!

Беріть участь у тесті-квесті «Мандруємууу разом» та отримуйте корисності і смаколики!

Скоріше дізнайтесь: ваша сім’я це команда археологів, моряків чи, може, фото мисливців? Проходьте простий тест-квест «Мандруємууу разом» та отримуйте ідеї унікальних мандрівок Україною саме для вашої веселої команди!

Всі новини